Drukuj
Odsłony: 76655
Nieruchomości

Mam zaszczyt przedstawić Państwu Miasto Kołobrzeg, najpiękniejsze i największe uzdrowisko w Polsce. Kołobrzeg na mapie Europy jest już od ponad 1000 lat. Różne były jego dzieje i historia, jednak niezmiennie pozostawał źródłem bogactwa jego mieszkańców oraz społeczeństw, do których należał. Dziś Kołobrzeg jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Każdy zna lecznicze zalety wynikające z naszego położenia i posiadanych zasobów naturalnych. Jod, złoża borowinowe, źródła wód mineralnych, kojąca bliskość morza sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba gości i odwiedzających.

Dynamika wzrostu jest tak imponująca, że coraz więcej firm z branży turystycznej decyduje się zrealizować właśnie w Kołobrzegu nowe inwestycje. Powstają doskonałe hotele i ośrodki wypoczynkowe z nowoczesną bazą zabiegową. Atrakcyjne położenie Kołobrzegu doceniła również szeroko pojęta branża budowlana. Firmy developerskie realizują na terenie miasta wiele ciekawych, często nowatorskich projektów. Mieszkanie w Kołobrzegu jest popularną inwestycją kapitałową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, działając w trosce o dobro i rozwój naszego regionu, pragnę zachęcić do zapoznania się z przygotowaną przez miasto ofertą nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż.

Prezydent Miasta Kołobrzeg
Anna Mieczkowska


Przejdź do PORTALU

ZAINWESTUJ W GMINIE


FOLDER PROMOCYJNY

 

Promocja Nieruchomości
Promocja Nieruchomości
Promocja Nieruchomości
Promocja Nieruchomości

 

lub zobacz całość w formacie PDF