nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Pochmurnie

17°C

Kołobrzeg

Pochmurnie

Wilgotność: 90%

Wiatr: 24 km/h

  • 05 Lip. 2020

    Przelotne opady 23°C 17°C

  • 06 Lip. 2020

    Rain 20°C 15°C

A A A
Przełamanie z Pruszkowem

Po derbowym spotkaniu z Czarnymi czekał nas pojedynek z nieobliczalnym Zniczem, który w ostatniej kolejce wygrał z Łowiczem. Drużyna z Pruszkowa znana jest z waleczności i charakteru. W pierwszym meczu tego sezonu wygraliśmy na wyjeździe 66-87.


Mecz rozpoczęliśmy piątką Jakub Stanios, Bartosz Wróbel, Patryk Przyborowski, Łukasz Bodych oraz Nick Madray. Pierwszy celny rzut w meczu oddał Janik. Od początku spotkania nasza drużyna przeważała, obejmując kilkupunktowe prowadzenie. Po raz kolejny świetnie w mecz wszedł Przyborowski oraz Wróbel. Dzięki rzutom tej dwójki w piątek minucie kwarty prowadziliśmy już dziewięcioma punktami. Ostatnie minuty kwarty to dobra gra Madraya oraz Kruszczyńskiego, którzy powiększyli przewagę Kotwicy. Co ciekawe w całej kwarcie gościom udało się zebrać tylko 3 piłki. Po pierwszej kwarcie prowadzili Czarodzieje z Wydm 27-13.


Druga część meczu nie zmieniła obrazu gry. Przeważała Kotwica, która grała na świetnej skuteczności w szczególności zza łuku. Już w 3 minucie kwarty sprawdziliśmy 21 punktami. Prawdziwy popis swoich umiejętności w tej części meczu pokazał Wróbel, który tylko w tej kwarcie oddał trzy celne rzuty z dystansu. Na trzy minuty przed końcem kwarty goście zniwelowali straty do 12 punktów. Po świetnych akcjach Wróbla oraz Bodycha odzyskaliśmy znaczną przewagę i do przerwy prowadziliśmy 52-27.


Po dużej przerwie gra była już bardziej wyrównana. Goście znacznie poprawili swoją skuteczność, a na dodatek zaczęli trafiać z dystansu. W tej kwarcie rzutami z dystansu Wróbla zamienił Bodych, który trafił jak Wróbel trzy celne rzuty utrzymując przewagę Czarodziei z Wydm. Na półtorej minuty przed ostatnią częścią spotkania wygrywaliśmy dwudziestoma dziewięcioma punktami. Trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 73-47.


Ostatnią część meczu rozpoczął w naszej drużynie Walda rzutem z dystansu oraz półdystansu. W trzeciej minucie kwarty po rzucie Przyborowskiego objęliśmy najwyższe w meczu trzydziesto jedno punktowe prowadzenie. Na trzy minuty przed końcem meczu na parkiecie pojawili się nasi juniorzy starsi, którzy dokończyli to spotkanie zbierając kolejne doświadczenie na I ligowych parkietach. Mecz zakończył się wygraną Kotwicy 92-73.


Energa Kotwica Kołobrzeg vs Elektrobud-Investment ZB Pruszków 92:73
(27:13 | 25:14 | 21:20 | 19:26)


Energa Kotwica
: Przyborowski 19, Wróbel 19 (4x3), Bodych 13 (4x3, 10 zb.), Stanios 13, Walda 10, Madray 9, Kruszczyński 5, Dłoniak 2, Grujić 2, Grudziński 0, Janczak 0, Strzępek 0


Elektrobud-Investment ZB
: Jankowski 16, Janik 11, Stawiak 10, Szczypiński 8, Szwed 8, Cetnar 7, Nieporęcki 5, Drewniak 4, Sobczak 4

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Kino na leżakach
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia