nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

17°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 54%

Wiatr: 20 km/h

  • 07 Lip. 2020

    Małe burze 18°C 13°C

  • 08 Lip. 2020

    Przelotne opady 17°C 12°C

A A A
Domowa porażka z rozpędzoną Pogonią

Po pauzie w ostatniej kolejce i trzech tygodniach wróciliśmy do hali Milenium, by powalczyć o ligowe punkty z Pogonią Prudnik. Mecz ten miał charakter mikołajkowy, ponieważ każda osoba w czapce mikołaja wchodziła na mecz za darmo.


Dodatkowo zbieraliśmy pluszaki, zabawki oraz słodycze dla domu dziecka w Białogardzie. Ilość pluszaków, które zostały rzucone na parkiet przerosła nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej akcji.


Spotkanie rozpoczęliśmy piątką Jakub Stanios, Hubert Kruszczyński, Jakub Dłoniak, Łukasz Bodych oraz Nick Madray. Pierwsze punkty w meczu zdobył Nick Madray, ale mocniejsze wejście miała Pogoń oddając dwa celne rzuty z dystansu w pierwszej minucie kwarty. Dalsza część spotkania to przewaga gości, którzy utrzymywali 8 punktową przewagę. Na 3 minuty przed końcem kwarty udało nam się zmniejszyć przewagę Pogoni do 3 punktów, ale chwilę później przypomniał o sobie pierwszy raz tego wieczora Sroka oddając dwa celne rzuty z dystansu tym samym zwiększając prowadzenie do 10 punktów. Kwarta zakończyła się wynikiem 24-15 dla gości.


Druga część spotkania nie przyniosła zmiany obrazu gry. Nadal przeważała Pogoń, która od początku kwarty mozolnie powiększała przewagę już do kilkunastu punktów. Za zdobywanie punktów w tej kwarcie w drużynie gości odpowiedzialny był głównie Sroka, Suliński oraz Mroczek-Truskowski. W naszym zespole punkty zdobywał w pojedynkę Madray. Niestety zagraliśmy na bardzo słabej skuteczności dodatkowo nie ustrzegliśmy się strat. Do przerwy prowadzili goście 42-24.


Zdecydowanie lepiej przerwa podziałała na naszą drużynę, która rozpoczęła od serii 6-0, a Pogoń przez trzy minuty nie potrafiła oddać celnego rzutu. Niestety dalsza część kwarty należała do gości, którzy w ostatnich minutach oddali trzy celne rzuty z dystansu powiększając przewagę do ponad 20 punktów. Przed ostatnią kwartą prowadził Prudnik 61-35.


Ostatnia kwarta to zdecydowanie lepsza gra Kotwicy. Prym na boisku wiedli Madray, Wróbel oraz Dłoniak, dzięki którym wygraliśmy ostatnią kwartę 36-26. Niestety przewaga była zbyt duża, by zbliżyć się do Pogoni. Mecz zakończył się wygraną gości 87-71. Kołobrzeską koszykówkę zasila Grupa Energa S.A.


Energa Kotwica Kołobrzeg vs Pogoń Prudnik 71:87
(15:24 | 9:18 | 11:19 | 36:26)


Energa Kotwica
: Madray 21, Wróbel 16, Dłoniak 11, Grudziński 6, Stanios 4, Bodych 4, Strzępek 3, Janczak 2, Korolczuk 2, Kruszczyński 2, Walda 0.


Pogoń
: Sroka 18, Suliński 13, Mroczek-Truskowski 11, Salamonik 11, Nowakowski 8, P.Garwol 8, Sanny 8, Mordzak 6, Pisarczyk 2, Jankowski 2, Kociuga 0.

 

 

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Czworo dzieci i coś (Wybrzeże)
Coś się kończy, coś zaczyna (Wybrzeże)
	Zdrajca (Wybrzeże)
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia