A A A
V Puchar Wybrzeża Dzieci w zapasach w stylu wolnym

Klub Sportowy Szczerek Fight Team wspólnie z Partnerami mają przyjemność zaprosić Państwa na V Puchar Wybrzeża Dzieci w zapasach w stylu wolnym, który odbędzie się 16 grudnia 2017 r. w hali Milenium w Kołobrzegu. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Kołobrzeg Pan Janusz Gromek.

Energa Kotwica Kołobrzeg vs Siarka Tarnobrzeg 85:76

To był bardzo wymagający tydzień dla kołobrzeskich koszykarzy. Najpierw przegrana ze Spójnią w Kołobrzegu, potem zwycięstwo w Inowrocławiu, a na koniec wygrana z Siarką Tarnobrzeg "u siebie". Wczorajszy mecz był jednocześnie pożegnaniem zawodników z halą Milenium w tym roku. 1 liga do Kołobrzegu zawita ponownie dopiero 14 stycznia.

Finałowe strzelanie

W ramach "serialu strzeleckiego" w dniu 6.12.17 odbyła się ostatnia runda w strzelaniu z broni pneumatycznej w siedzibie klubu na strzelnicy przy hali Milenium. W przeciągu całego roku odbyło się 6 takich zawodów. Strzelano z pistoletu jak również z karabinu pneumatycznego zgodnie z zasadami określonymi w Polskim Związku Strzeleckim.

Kołobrzeżanin na Mistrzostwach Europy Seniorów w Kopenhadze

Wiele wody upłynęło i doczekaliśmy się, aby kolejny sukces kołobrzeżanina Jakuba Książka wzbogacił dorobek naszego MKP Kołobrzeg! Podczas zawodów Arena Grand Prix Polski w Poznaniu, które odbyły się 25-26 listopada 2017 roku na krótkiej pływalni, wystartował nasz były: zawodnik i podopieczny Matyldy Rogińskiej, Jakub Książek (1998).

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia