A A A
Turniej w ramach Bałtyckiej Ligi Żaka

16 października 2017 r. w Budzistowie został rozegrany turniej w ramach Bałtyckiej Ligi Żaka. Zmagania rozpoczęły się o godz. 16.00. Gospodarzem turnieju był nasz zespół, a nad wszystkim czuwali trenerzy Marcin Ziółkowski oraz Dominik Mikołajczak. W turnieju w ramach grupy kołobrzeskiej, wzięły udział następujące drużyny: AP Kotwica I, II i III, Jantar Siemyśl, MKP KOTWICA KOŁOBRZEG I, II, III oraz IV.

Siatkarze zwyciężają

II ligowy UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ramach trzeciej kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi pokonał na własnym terenie SPS Dagon Dobre 3:1 (25:15, 24:26, 25:13, 25:18). Kołobrzeżanie przystąpili do spotkania bardzo skoncentrowani. Pierwsze piłki to gra punkt za punkt W miarę upływu czasu UKS OPP narzucał swój styl gry.

Sukcesy na Sprint Cup Kołobrzeg

Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg po raz kolejny zorganizował zawody pływackie Sprint Cup Kołobrzeg, które odbyły się 14 października (sobota) na basenie Milenium. Na starcie cyklicznych już zawodów pływackich Sprint Cup Kołobrzeg stawiło się 374 zawodników z 19 klubów i szkółek pływackich, wśród nich 38 zawodników MKP Kołobrzeg. Kołobrzescy zawodnicy, mimo ogromnej gościnności, nie zawsze oddawali zwycięstwo gościom.

Mistrzostwa Europy w brazylijskim jiu- jitsu

W dniu 14 października 2017 w Luboniu pod Poznaniem odbyły się III Mistrzostwa Europy organizacji CBJJP w brazylijskim jiu jitsu. Zawodnicy Szczerek Fight Team wywalczyli 3 medale:

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia