Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 501
Konkurs "10 historii na 10-lecie RCK PRO JAZZ"

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu w związku z 10 edycją Festiwalu RCK PRO JAZZ ogłasza konkurs "10 historii na 10-lecie RCK PRO JAZZ". Co trzeba zrobić? Opisać swoją historię związaną z jazzowymi koncertami w Kołobrzegu.


Nieprzekraczające 150 słów historie związane z koncertami z cyklu RCK PRO JAZZ lub festiwalem, można przesyłać do 27 maja 2019 roku, do godziny 23:59, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule należy wpisać „10 historii na 10-lecie RCK PRO JAZZ”.


Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek, płeć, przynależność narodową, wyznawane poglądy polityczne i wierzenia religijne. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić o zgłoszenie pełnoletnich opiekunów.


Teksty należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz dołączyć adres e-mail i numer telefonu kontaktowego osoby pełnoletniej.


Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej autora regulaminu konkursu. Oceniając nadesłane prace jury weźmie pod uwagę ich oryginalność i autorskie ujęcie tematu.


Dziesięć najciekawszych historii nagrodzimy biletami na koncerty z cyklu RCK PRO JAZZ w sali widowiskowej RCK oraz publikacją w jubileuszowym wydawnictwie oraz na www.facebook.com/RCK-PRO-JAZZ 


Nagrodzeni zostaną powiadomieni o zwycięstwie mailowo. Lista nazwisk zostanie również opublikowana na stronie www.facebook.com/RCK-PRO-JAZZ