A A A
Spektakl "Piraci - Wariaci"

Zapraszamy do RCK w dniu 18.07.2018, g.17.00 na spektakl "Piraci - Wariaci". Kto ma odwagę stanąć oko w oko z Kapitanem Ośmiornicą i jego majtkiem Szczerbatą Piłą? Komu uda się dotrzeć do Wyspy Szkrabów i odnaleźć skrzynię pełną łupów?

Kościół katolicki w Kołobrzegu od czasów reformacji - wykład dr. Roberta Dziemby

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna zaprasza na wykład dr. Roberta Dziemby. Temat: Kościół katolicki w Kołobrzegu od czasów reformacji - wykład w ramach cyklu "Dla Niepodległej"

Suspense Film Festival

W lipcu po raz siódmy w Kołobrzegu odbędzie się międzynarodowy festiwal kina sensacyjnego - Suspense Film Festival. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie, podczas którego wybierany jest najlepszy europejski film sensacyjny roku. W trakcie pięciu festiwalowych dni poza premierowymi pokazami filmów wręczone zostaną specjalne nagrody dla "ikon" polskiego kina, a młodzi filmowcy będą mogli nauczyć się tworzenia filmów w technologii 360°.

ReVoltA w Centrali

ReVoltA to młody poznański zespół założony w październiku 2014 roku przez trzech braci, Artura, Gerarda oraz Sashę. Po długich poszukiwaniach, skład uzupełnili bębniarz KaEm, gitarzysta Fala oraz RED, nadając siły i harmonii tej maszynie. Stay rebel!

Koncert zespołu Kurna Chata

18 lipca 2018 r. o godz. 20:00 zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu na koncert zespołu Kurna Chata. Wstęp wolny.

Festiwal Indii

Zapraszamy na Festiwal Indii w sezonie 2018, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 06-08 lipca 2018 roku. Przed nami wspaniałe lato, zapraszamy, bądźcie z nami. Największy, najstarszy oraz najkolorowszy indyjski festiwal w Polsce zaprasza na swoją dwudziestą pierwszą edycję.

Tarantella i OTHIS

Serdecznie zapraszamy na koncert dwóch koszalińskich zespołów. Specjalnie dla Was zagra: Tarantella Underground - tworzy muzykę szeroko pojętą jako Rock, ale ciężko wpasować ją w konkretny nurt. Zespół tworzą cztery indywidua, które urozmaicają twórczość zespołu swoimi różnymi upodobaniami stylistycznymi.

Prezentacja Pracowni Teatralnej RCK

20.06.2018 (środa), o godz. 17:00 w małej sali teatralnej Regionalnego  Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się "Prezentacja Pracowni Teatralnej RCK".

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia