Drukuj

XIX Międzynarodowy Festiwal "Muzyka w Katedrze" - Koncert inauguracyjny "Głos dawnej Rusi"

Wydarzenie

XIX Międzynarodowy Festiwal
Tytuł:
XIX Międzynarodowy Festiwal "Muzyka w Katedrze" - Koncert inauguracyjny "Głos dawnej Rusi"
Kiedy:
Cz, 4. lipiec 2019, 20:30
Gdzie:
Bazylika NMP (katedra) - Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Kategoria:
Koncerty
Odsłony
2831

Opis

 Koncert Inauguracyjny pt. "GŁOSY DAWNEJ RUSI"

Koncert śpiewów cerkiewnych w wykonaniu Męskiego Kameralnego Zespołu Śpiewu Cerkiewnego "PARTES"
Michał Łaszewicz - kierownictwo artystyczneZespół "Partes" jest unikatem na polskim rynku artystycznym. To laureat XXXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Cerkiewnej "Hajnówka 2018". Jako pierwszy od lat zespół z Polski stanął na podium kategorii chórów profesjonalnych tej wielce prestiżowej imprezy kulturalnej. Działalność grupy „Partes” została przez media okrzyknięta "poznańskim fenomenem". Artyści występują odziani w specjalnie zaprojektowane stroje, inspirowane staroruskim stylem monastycznym.


Prowadzenie koncertów: Beata Górecka


Bilety w cenie: 25 zł normalne i 20 zł ulgowe ( dzieci, młodzież, emeryci i renciści), z wyłączeniem koncertu finałowego (22.08.2019), do nabycia: w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1 oraz przy wejściu do Bazyliki w czwartki godzinę przed koncertem. Bilety także na stronie www.kupbilecik.pl.


Bilety na koncert finałowy (22.08.2019) w cenie : 35 zł normalne i 30 zł ulgowe ( dzieci, młodzież, emeryci i renciści) do nabycia: w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1 oraz przy wejściu do Bazyliki w czwartek, godzinę przed koncertem. Bilety także na stronie www.kupbilecik.pl


Miejsce

Bazylika NMP (katedra)
Lokalizacja:
Bazylika NMP (katedra) - Strona WWW
Ulica:
ul. Mariacka 5
Kod pocztowy:
78-100
Miejscowość:
Kołobrzeg
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kraj:
Poland