Drukuj
Kategoria: Samorządowy Serwis Informacyjny
Odsłony: 321
Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych

UWAGA! ŚNIADANIE WIELKANOCNE ZOSTAŁO ODWOŁANE. 12 kwietnia w Kołobrzegu po raz drugi odbędzie się Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych. Organizatorami wydarzenia będzie Fundacja Wolne Miejsce, a także Urząd Miasta Kołobrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu oraz grupa Wolontariuszy, którzy od 2015 roku organizują Wigilię dla Samotnych w Kołobrzegu.


Do tego czasu, w każdą środę będą odbywać się spotkania dla chętnych przy organizacji tego wydarzenia. Wolontariusze spotykają się w środy o godzinie 18:00: 4 marca (Hala Łuczniczka), 11 marca (Hala Milenium), 18 marca (Hala Milenium), 1 kwietnia (Hala Milenium), wyjątkowo w czwartek 9 kwietnia o godzinie 18:00 (Hala Milenium). Udział w wydarzeniu oraz przygotowaniach jest bezpłatny.


Poniżej przedstawiamy listę niezbędnych produktów do zorganizowania świątecznego wydarzenia. Produkty należy deklarować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.