Drukuj
Kategoria: Samorządowy Serwis Informacyjny
Odsłony: 796
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Urząd Miasta Kołobrzeg informuje o IV turze zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w terminie od 4 listopada do 10 grudnia 2019 r.


W ramach akcji, każdy mieszkaniec z nieruchomości zamieszkałej oraz z nieruchomości mieszanej tzn. w części zamieszkałej, a w części wykorzystywanej do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg, będzie miał możliwość pozbycia się wielkogabarytów.


Poprzez odpady wielkogabarytowe rozumie się wszelkiego rodzaju odpady, które ze względu na duże rozmiary, bądź duży tonaż, nie mieszczą się w pojemnikach na odpady komunalne.


Zbiórka gabarytów NIE OBEJMUJE wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety), części samochodowych (z wyłączeniem opon samochodów osobowych), ubrań, worków na śmieci lub kartonów z odpadami domowymi.


Harmonogram dostępny pod linkiem: http://zielony.kolobrzeg.eu/dzial-plikow/Aktualno%C5%9Bci/Harmonogramy/Odpady-wielkogabarytowe/