Drukuj
Kategoria: Samorządowy Serwis Informacyjny
Odsłony: 625
Uczniowie z Izraela

Dzisiaj w miejskim ratuszu gościła grupa młodzieży z Izraela, która po raz ósmy przyjechała do Polski na zaproszenie uczniów z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w ramach wymiany młodzieży.


Wizyta gości z Izraela jest kontynuacją projektu pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego pn. "Młodzi Dziennikarze Mostem Pomiędzy Narodami, Kulturami i Pokoleniami", przygotowanego przez nauczycieli Marka i Beatę Kieś. Uczniów z Izraela w imieniu Starosty powitała Helena Rudzis - Gruchała Członek Zarządu Powiatu w Kołobrzegu, która życzyła im miłego pobytu w naszym powiecie. W programie tygodniowego pobytu odbyła się wycieczka do Trójmiasta i Berlina oraz zwiedzanie Kołobrzegu i okolic. Na zakończenie spotkania młodzi Izraelczycy otrzymali materiały promujące powiat kołobrzeski.


W spotkaniu uczestniczyli opiekunowie, uczniowie z "Kopernika" uczestnicy wymiany, dyrekcja szkoły - Józef Skorupiński i Anna Bańkowska oraz zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas - Wójtowicz.

 

Uczniowie z Izraela
Uczniowie z Izraela
Uczniowie z Izraela
Uczniowie z Izraela