nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
A A A
Komunikat dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

Szanowni Rodzice, w dniu 8 kwietnia 2019 r. może dojść do długo zapowiadanego strajku nauczycieli. Szacujemy, że w kołobrzeskich szkołach i przedszkolach w strajku udział weźmie ponad 90% kadry i pracowników administracji.


Przez ostatnie dni nasze placówki zbierały informacje od rodziców co do możliwości zaopiekowania się dziećmi podczas strajku. Szkoły i przedszkola będą funkcjonowały choć w bardzo mocno ograniczonym zakresie - głównie dla tych dzieci, których rodzice zadeklarowali brak możliwości sprawowania opieki.


Z uwagi na fakt, iż wielu rodziców nie złożyło deklaracji - apelujemy o rozważenie możliwości zapewnienia dzieciom opieki we własnym zakresie.

Dodatkowo:

W dniach 08-09.04.2019 r. (poniedziałek i wtorek) - w przypadku strajku nauczycieli:

  • Uruchamiamy 3 świetlice środowiskowe: Graniczna, Jedności Narodowej i Czarnieckiego - opieka od 8.00 do 16.00 (opiekun musi dowieźć i odebrać dziecko we własnym zakresie)

  • Regionalne Centrum Kultury - oferuje darmowe seanse filmowe dla dzieci. Seanse odbędą się w godzinach 9.00, 11.00 i 13.00. Z tej oferty skorzystać mogą dzieci, które mają towarzystwo opiekuna.

  • Miejska Biblioteka przygotowała zajęcia dla dzieci w godzinach 8.00 - 9.30, 11.00 - 12.30, 13.00 - 14.30. Warunkiem uczestnictwa jest dowóz i odbiór dziecka z poszczególnych zajęć.

  • Bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (z tej oferty skorzystać mogą dzieci, które mają towarzystwo opiekuna)
    Aktualny stan zajęć pod adresem: http://sport.kolobrzeg.pl/artykul/185/strajk-nauczycieli-zajecia-dla-dzieci 


Od poniedziałku - w przypadku strajku nauczycieli czynna będzie infolinia. Informacje uzyskać będzie można od godziny 7:30 do godziny 15:30 pod numerem 94 35 51 612.

60453
Zdjęć w Galeriach
3513
Artykułów
3166
Wydarzeń
4.1KK
Unikalnych wywołań

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia