A A A
Obchody 73. rocznicy walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z programem obchodów 73. rocznicy walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem 18 marca.

Nadbałtycka magistrala

W dniu 20 lutego 2018 roku Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z Panem Marcinem Demidziukiem Kierownikiem Kontraktu z Biura Przygotowań Inwestycji PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Kolej podpisała umowę na realizację studium wykonalności rozbudowy linii kolejowych nr 402 i 202, łączących Szczecin ze Słupskiem.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Budowlanej

W związku z realizacją kolejnego etapu inwestycji: przebudowa ul. Budowlanej w Kołobrzegu, zmianie ulega organizacja ruchu na tej ulicy. Od dnia 21 lutego 2018r. roboty będą wykonywane na odcinku od ul. Armii Krajowej do budynku nr 7 przy ul. Budowlanej.

Uroczysta Gala

W dniu 19 lutego 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek wziął udział w uroczystej akademii w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. Z okazji święta szkoły dyrektor przedstawił dokonania placówki w ostatnim roku, a laureaci olimpiad oraz konkursów uhonorowani zostali dyplomami.

Dotacje celowe na 2018 rok dla klubów sportowych

W budżecie miasta łączna kwota dotacji dla klubów sportowych na 2018 roku wynosiła 2 800.000 zł. W tym roku wsparcie od miasta otrzymały 23 podmioty. Dziś w magistracie Prezydent Miasta Janusz Gromek popisał umowy z organizacjami, które w tym roku spośród wszystkich uzyskały największe dofinansowanie.

Powiadomienia SMS

Prezydent Miasta Kołobrzeg zachęca wszystkich zainteresowanych do wypełnienia oświadczenia zgody na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystanie numeru telefonu komórkowego do celów wysyłania powiadomień m.in. o stanie należności z tytułu podatku od nieruchomości, opłaty za psa.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia