A A A
Sesja Rady Miasta online

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w XXXVI sesji Rady Miasta on-line. Sesja odbędzie się w dniu 20 października 2017 r. o godz. 09:00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ulica Ratuszowa 13.

Projekt "Zdrowe Dzieci W zdrowych Gminach"

Dnia 18 października 2017 r. w Kołobrzegu odbyła się konferencja inauguracyjna Projektu Edukacyjnego „ Zdrowe Dzieci W zdrowych Gminach”. Program to transgraniczna inicjatywa, w której bierze udział 5 gmin z Polski i Niemiec. Działania w projekcie dążą do wzbudzenia w dzieciach motywacji do zdrowego trybu życia oraz udzielania im wsparcia na drodze do tego celu.

Sukces Campingu Baltic

W dniach 14 -15.10 2017 r. w Ryni pod Warszawą odbyło się ogólnopolskie seminarium gestorów i kierowników campingów zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Punktem finalnym była ocena przebiegu sezonu turystycznego 2017 oraz ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze polskie campingi.

Zmiana organizacji ruchu

Prace inwestycyjne przy ulicy Towarowej, Spacerowej i Zdrojowej, wymusiły kolejną, wcześniejszą od zapowiadanej, zmianę organizacji ruchu. Najważniejsze zmiany to:

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej, święto które upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji dziś w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się uroczystość, w której uczestniczyli nauczyciele z kołobrzeskich placówek oświaty.

Dzień Ratownictwa Medycznego

Dnia 13 października 2017 r. z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego Prezydent Miasta złożył serdeczne gratulacje i podziękowania kadrze kierowniczej i pracownikom służb zajmujących się na co dzień ratowaniem życia.

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia