nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Zachmurzenie

8°C

Kołobrzeg

Zachmurzenie

Wilgotność: 77%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 26 Kwi. 2018

    Rain 11°C 6°C

  • 27 Kwi. 2018

    Zachmurzenie 13°C 6°C

A A A
Spotkanie z łucznikami

W dniu 26 kwietnia 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z zawodnikami Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Łuczników "Mewa", którzy osiągnęli znakomite wyniki podczas VIII Halowych Mistrzostw Polski Młodzików oraz XXXIII Halowych Mistrzostwa Polski Juniorów.

Planowane remonty

Dziś tj. 26 kwietnia 2018 r. Prezydent Miasta Janusz Gromek spotkał się z przedstawicielem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kierownikiem rejonu panem Tadeuszem Kanasem. Udało się pozyskać środki na to, aby jeszcze przed sezonem wymienić nawierzchnie na drogach krajowych znajdujących się w granicach naszego miasta.

Akcja "UPIĘKSZ OGRÓD Z PREZYDENTEM" zakończona sukcesem!

Choć stoisko zostało otwarte o 9:30, a pogoda była dosyć kapryśna to już przed godziną 8:00 przed Ratuszem ustawiła się długa kolejka. Prezydent Miasta Janusz Gromek wraz z Zastępcą ds. Gospodarczych Jerzym Wolskim, Członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anną Mieczkowską oraz pracownikami Referatu Inżynierii i Ochrony Środowiska rozdali ponad 800 sztuk sadzonek drzew i krzewów.

Utrudnienia w dniu 3 maja 2018 r.

W związku z organizacją w Kołobrzegu obchodów Święta Narodowego uchwalenia Konstytucji 3 Maja informujemy, iż w dniu 3 maja 2018 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. O godzinie 11:00, po Mszy św. wyruszy spod katedry przemarsz ulicą Armii Krajowej pod pomnik I Marszałka RP Józefa Piłsudskiego (ul. Sybiraków), gdzie do ok. godz. 12.45 będzie miało miejsce zgromadzenie patriotyczne.

Spotkanie z kołobrzeskimi taksówkarzami

W dniu 19 kwietnia 2018 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Kołobrzegu odbyło się otwarte spotkanie Prezydenta Miasta Kołobrzeg z kołobrzeskimi taksówkarzami. W trakcie spotkania podjęto kilka ustaleń.

Elektronizacja zamówień publicznych

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z komunikatem zawierającym informacje dotyczące elektronizacji zamówień publicznych. Mamy nadzieję, że z treścią komunikatu zapozna się jak najszersze grono wykonawców.

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia