nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Przelotne opady deszczu

17°C

Kołobrzeg

Przelotne opady deszczu

Wilgotność: 91%

Wiatr: 23 km/h

  • 05 Lip. 2020

    Przelotne opady 23°C 16°C

  • 06 Lip. 2020

    Rain 20°C 15°C

A A A
Oświadczenie - ul. Krzywoustego

Szanowni Państwo. Pojawiły się nieprawdziwe doniesienia jakoby Miasto Kołobrzeg przygotowywało debatę nad rozwiązaniami komunikacyjnymi przy ul. Krzywoustego. W związku z powyższym dementuję te informacje.

Oświadczenie w sprawie PTTK

Jako Prezydent Miasta Kołobrzeg oświadczam, iż nigdy nie rozmawiałam, ani nie upoważniłam nikogo do rozmów, z Radnym Piotrem Rzepką na temat jego wystąpienia z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Pan Radny - poza pierwszym spotkaniem, które odbyło się w maju br., nie brał udziału w dalszych rozmowach pomiędzy zarządem PTTK, a Miastem - w sprawie uzyskania dofinansowania.

W związku z zamieszczonym przez Pana materiałem "Ten twój kur..ski wydział" - szokujące zeznania urzędniczki" oświadczam, że Urząd nie zamierza komentować zeznań poszczególnych osób w toczącym się postępowaniu sądowym. Z pewnością zapoznamy się z protokołami z przesłuchań, a urzędnicy, którzy uznają że zostali w nich pomówieni będą dochodzić swoich racji w odrębnych postępowaniach.

Stanowisko w sprawie terminu sesji Rady Miasta

Projekty uchwał są składane w terminie 10 dni przed posiedzeniem Rady Miasta. Wyjątkiem jest uchwała dotycząca zmian w budżecie - jest to termin 7 dni przed rozpoczęciem sesji. W praktyce - Skarbnik zawsze pracuje nad zmianami do ostatniej chwili i uchwała dotycząca zmian wpływa do biura rady w ostatnim możliwym terminie.

Wyjaśnienia w sprawie konsultacji "zagrożenia dla solirodu"

Wyjaśnienia w sprawie materiału zamieszczonego na miastokolobrzeg.pl w dniu 22.08.2019 r. pod tytułem "Miasto konsultuje projekt planu: zagrożenie dla solirodu?"

Oświadczenie Prezydent Miasta Anny Mieczkowskiej w sprawie dzierżawy parkingu przy amfiteatrze

Szanowni Państwo. Podpisując umowę na dzierżawę parkingu przy ulicy Fredry, na czas sezonu letniego, miałam na względzie tylko i wyłącznie potrzebę uporządkowania tego terenu. Od lat Miasto boryka się z problemem parkujących w tym miejscu kamperów, które zrzucając nieczystości do gruntu negatywnie działają na tą część naszego uzdrowiska.

Odnośnie materiału "Śmietnik zamiast fontanny"

Odnośnie materiału "Śmietnik zamiast fontanny", która ukazała się na portalu www.informacje.kolobrzeg.pl informuję, iż Rada Osiedla nr 6 wnioskowała o postawienie placu zabaw wraz z fontanną (w ramach budżetu osiedlowego), jednak w innym miejscu niż to zaplanowane pod budowę pojemników podziemnych.

Wyjaśnienia do artykułu w temacie audytu spółek

Wyjaśnienia do materiału opublikowanego na portalu miastokolobrzeg.pl "Nie dostaniemy audytów spółek miejskich, bo pani prezydent przygotowuje show".

Wyjaśnienie do artykułu "Czy ktoś próbuje ustawić składy komisji konkursowych?"

Wyjaśnienie w sprawie materiału zamieszczonego na portalu miastokolobrzeg.pl w dniu 20.05.2019 r. "Czy ktoś próbuje ustawić składy komisji konkursowych?". Ustalanie składów komisji konkursowych na stanowiska dyrektorów jednostek oświatowych wynika wprost z zapisów prawa oświatowego art. 63 ust. 14.

Wyjaśnienia w sprawie artykułu "Komisarz uważa, że prokuraturę powinien zawiadomić prezydent"

W nawiązaniu do artykułu "Komisarz uważa, że prokuraturę powinien zawiadomić prezydent" przedstawiam wyjaśnienie dotyczące działań Urzędu w tej sprawie. Wewnętrzna kontrola w Wydziale Obywatelskim została przeprowadzona na wniosek Komisarza Wyborczego.

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Kino na leżakach
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia