Drukuj
Kategoria: Komunikaty, Edukacja
Odsłony: 5350
Targi Gastro Hotel

Zapraszamy w dniach 16-18.03.2016 roku od godziny 10.00 do kołobrzeskiej Hali Milenium, gdzie odbędzie się 25 edycja targów "Targi Gastro - Hotel". Targi Gastro Hotel to impreza regionalna docierająca bezpośrednio w regiony państwa zamieszkania, wszędzie tam gdzie gościcie chętnie turystów.

 

Wiemy, że każda osoba pracująca w branży gastronomiczno - hotelarskiej to osoba bardzo zapracowana, dlatego to my docieramy do Państwa, dbając o Waszą wygodę. Współpracujący z nami wystawcy mają dla Państwa bardzo szeroką ofertę, w tym wiele nowości, zapraszają do konsultacji ze swoimi specjalistami, którzy chętnie poświęcą Państwu czas i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące danego asortymentu.

Nasze targi to nie tylko bogata oferta wystawiennicza, ale także bogaty program imprez towarzyszących, obfitujących w różnego rodzaju pokazy, szkolenia i warsztaty. Na targi zapraszamy właścicieli i menadżerów hoteli, kasyn, restauracji, spa, pensjonatów, barów, hurtowni, cukierni, piekarni, ośrodków wypoczynkowych, kawiarni, stołówek szkolnych, przedszkolnych, szpitalnych, klubów, firm kateringowych, domków letniskowych, architektów, pracowni projektowych i innych.