Drukuj
Kategoria: Komunikaty, Edukacja
Odsłony: 782
Rodzinny Festyn Osiedlowy i zbiórka dla Zosi

6 lipca na osiedlu "Ogrody" odbędzie się Rodzinny Festyn Osiedlowy organizowany przez Radę i Zarząd Osiedla nr 7 "Ogrody". Wspaniałe wydarzenie sąsiedzkie, jakim co roku jest osiedlowy piknik na os. Ogrody, w tym roku wesprze małą Kołobrzeżankę, która potrzebuje naszej pomocy.


Podczas integracji gwarantujemy mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Będą animacje, gry i zabawy dla dzieci, wielkie zamki dmuchane, kołobrzeska Wata cukrowa i wiele innych. Dorosłych zapraszamy do spotkań w miłej atmosferze oraz do naszej kawiarenki na wspaniałe domowe wypieki i aromatyczne napoje.


Podczas imprezy odbędzie się również akcja charytatywna dla Zosi Marczyk - Kalskiej. Gwarantujemy mnóstwo fantastycznych fantów do zdobycia za przysłowiową złotówkę. Daj szansę szczęściu i jednocześnie ZOsi podczas loterii fantowej, weź udział w licytacjach i wrzuć grosza do puszki.


Fantastyczną pamiątkę tego wydarzenia zdobędziemy w fotobudce. Przez lata będziemy wspominać wspaniałą zabawę i sąsiedzką integrację.


Jeśli macie ochotę, zabierzcie koc i kosz piknikowy, zapukajcie do drzwi naprzeciwko :) Weźcie udział w pikniku na Osiedlu Ogrody.