nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Częściowe zachmurzenie

17°C

Kołobrzeg

Częściowe zachmurzenie

Wilgotność: 67%

Wiatr: 18 km/h

  • 13 Lip. 2020

    Zachmurzenie 18°C 13°C

  • 14 Lip. 2020

    Częściowe zachmurzenie 23°C 11°C

A A A
Street Food Polska Festival

Ślinka cieknie już na samą myśl o tym wydarzeniu. W połowie lipca przy kasach biletowych Stadionu Miejskiego im. Sebastiana Karpiniuka ponownie pojawią się Food Trucki.

Place zabawa - ważne

Informujemy, że Miejski Zakład Zielni Dróg i Ochrony Środowiska przeprowadził dezynfekcję miejskich placów zabaw. Docierają do nas informacje, że użyte środki, w niektórych przypadkach wywołują reakcje skórne lub zniszczenie ubrań.

Wznowienie opłat za parkowanie

W związku z zakończeniem remontu ul. Wschodniej oraz ul. Sułkowskiego wznowiona zostaje płatność za parkowanie w Strefach Płatnego Parkowania.

Zaginął Rafał Łasecki

Aktualizacja! Rafał Łasecki został odnaleziony. Akcja poszukiwania prowadzona przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu została zakończona szczęśliwie.

Audiobook, czyli czytanie poprzez słuchanie

Do premiery książki Czesława Jędraszko zapraszamy w każdy, czwartek i sobotę. Książka Czesława Jędraszko - Teatr sumienia i prawdy, przenosi czytelnika, słuchacza, do wielkich teatrów świata. Do teatru antycznego, teatru renesansu, również teatru oświecenia.

Zmiany w sprzedaży biletów Komunikacji Miejskiej

Komunikacja Miejska w Kołobrzegu informuje, że z dniem 01 lipca 2020 r. Spółka powróci do zawieszonej z powodu pandemii sprzedaży biletów przez kierowców.

Zmiana ceny opłat za parking Milenium

Z dniem 10.06.2020 r. zmienią się ceny opłat na parkingu przy Hali Milenium. Cena za godzinę parkowania z kwoty 3,90 zł/h zostanie obniżona do wysokości 2,50zł/h i tym samym będzie zrównana z kwotą za parkowanie w Strefie "B".

Adaś potrzebuje krwi

Adaś Stankiewicz potrzebuje krwi. 9 latek kolejny raz walczy z nowotworem. Rodzina prosi i pomoc. Dramatyczny apel na Facebooku publikują najbliżsi Adasia.

Zwiększony limit pasażerów w autobusach

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r.  od dzisiaj maksymalna ilość osób w pojeździe wynosić będzie 45.

Komunikat - wyłączenia przystanków

Informujemy, że od jutra (środa) z uwagi na przebudowę skrzyżowania ul. Al. Św. Jana Pawła II, ul. Sybiraków oraz Waryńskiego, wyłączone do odwołania zostają przystanki przy ul. Al. Św. Jana Pawła II - policja. Przystanki przy ul. Armii Krajowej - poczta, zostają przeniesione na ul. Dworcową, na przeciw hotelu Skanpol.

Znakowanie rowerów i przedmiotów wartościowych

Od 21 maja 2020 roku Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza wszystkich chętnych do znakowania przedmiotów wartościowych a w szczególności rowerów. Znakowanie polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem oznaczenia składającego się z liter i cyfr.

71589
Zdjęć w Galeriach
4982
Artykułów
3658
Wydarzeń
5.1KK
Unikalnych wywołań

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia