nieruchomosci
edukacja
dla-przedsiebiorcow
klimatycznykolobrzeg
miasta-partnerskie
organizacje-pozarzadowe
migamy
Przelotne opady

17°C

Kołobrzeg

Przelotne opady

Wilgotność: 93%

Wiatr: 22 km/h

  • 05 Lip. 2020

    Przelotne opady 23°C 16°C

  • 06 Lip. 2020

    Rain 20°C 15°C

A A A
E-mailDrukuj

Koncert na Powitanie wakacji, Radio ZET i TVP 2

Wydarzenie

Koncert na Powitanie wakacji, Radio ZET i TVP 2
Tytuł:
Koncert na Powitanie wakacji, Radio ZET i TVP 2
Kiedy:
So, 27. czerwiec 2015 - N, 28. czerwiec 2015
Kategoria:
Koncerty
Odsłony
47649

Opis

W niedzielę, 28 czerwca, w Kołobrzegu startuje "Lato ZET i Dwójki" - największa radiowo - telewizyjna trasa koncertowa tegorocznych wakacji. Na scenie wystąpi plejada największych polskich gwiazd m.in.: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Halina Mlynkova, Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska i inni. Koncert będzie można zobaczyć w TVP2 i usłyszeć w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05. Dzień wcześniej zaśpiewają Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska i Sidney Polak.

Artyści wystąpią na multimedialnej scenie usytuowanej na plaży przy Kamiennym Szańcu. Do jej wybudowania będzie trzeba specjalnie utwardzić 1000m2 piasku. Na plaży powstanie konstrukcja ważąca ok. 200 ton. Gwiazdami sobotniego koncertu "Lato ZET" będą Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska i Sidney Polak. A już w niedzielę, 28 czerwca, w pięknej scenerii Bałtyku na "Lato ZET i Dwójki" wystąpią Maryla Rodowicz - od lat 60. niekwestionowana ikona polskiej muzyki rozrywkowej i laureatka wszystkich najważniejszych muzycznych nagród w naszym kraju. Obok niej, zobaczymy wokalistkę roku 2014 według słuchaczy Radia ZET, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia pracy estradowej, czyli Edytę Górniak, a także Halinę Mlynkovą, Anię Dąbrowską, Red Lips, Ryszarda Rynkowskiego, Sarsę, oraz Michała Szyca - uczestników programu The Voice of Poland. Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie francuski piosenkarz i kompozytor John Mamann, doskonale znany z niedawnego hitu "Love Life".

Początek sobotniego koncertu "Lato ZET" o 17.00. Niedzielny koncert "Lato ZET i Dwójki" rozpocznie się o godz. 19.30. Koncert poprowadzą Halina Mlynkova, Tomasz Kammel (TVP2), Damian Michałowski i Kamil Nosel (Radia ZET). Ci, którzy nie pojawią się 28 czerwca na plaży przy Kamiennym Szańcu, będą mogli obejrzeć całe wydarzenie na antenie TVP2, a także posłuchać koncertu w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny.

Piąta już edycja "Lata ZET i Dwójki", która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertów artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Producentem trasy jest Eurozet Live. Partnerem strategicznym - Virgin Mobile, a patronem medialnym gazeta codzienna Fakt.

Kup Bilecik

Nadchodzące wydarzenia sportowe

Kołobrzeskie Kina: DKF "Sztorm" i Wybrzeże

Kino na leżakach
Obrazy bez autora (DKF)
Żegnaj mój synu (DKF)
Zdrajca (DKF)
Kino na leżakach
Ojciec (DKF)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

REWITALIZACJA MIASTA

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

Rewitalizacja Miasta Kołobrzeg

zobacz serwis

PORTAL DLA SENIORA

Karta Seniora

Karta Seniora

zobacz serwis

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA

KołobrzeskaŻegluga Pasażerska

Rejsy na Bornholm

zobacz serwis

BAZA ZABYTKÓW

Kołobrzeskie Zabytki

Kołobrzeskie Zabytki

zobacz serwis

KANAŁ YOUTUBE KOŁOBRZEG

Klimatyczny Kołobrzeg 2017
Port Pasażerski
Marina Solna
Kanał Filmowy Youtube Miasta KOłobrzeg

GALERIA FOTO

Kołobrzeg
Kołobrzeg
Inwestycje
Sport
Wydarzenia